PVC NIPPEL 25X20X3/4 UTV/INV FÖR LIMNING, UTV
Artnr: BK-RK2267713RSK: 2267713
SPARA -20% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrDimensionDyTryckklassDiGängaFunktionAnslutningUtförandeFärgMaterialPris
Beskrivning
PVC Nippel Utv/Inv lim/Utvändig gänga PN16.
Dy
25 mm
Di
20 mm
Gänga
3/4″
Synonymer
kemidelar, limdelar
Innehåller PVC
Ja
kemidelar, limdelar
Sökresultat
PVC-TRYCKRÖR 25X1,9 NT16 LÄNGD 5 METER P/M
Komplettera med
PVC NIPPEL 32X25X3/4 UTV/INV FÖR LIMNING, UTV
PVC NIPPEL KIFV32X25XG25 UTV/INV LIMUTVÄNDIG GÄNGA
PEM-RÖR 32X3,0 MM L= 6 METER
PVC VINKEL 25 90 GR GIV
PVC VINKEL 25 45 GR HIV
PVC T-RÖR 25 90GR OFÖRM. TIV
RÖRKLÄMMA ZAE 25
PVC MUFF 25 MIV
Varukorg31
LEDLYSRÖR T8 1200MM 14W 830 HO PHILIPS
LEDLYSRÖR T8 1200MM 14W 830 HO PHILIPSLeverans: Skickas - Best. vara 5-10 vdgr. 99 kr
KULVENTIL VINKEL 15X15X90° KLÄM X KLÄM, MED VRED KROM BROEN BALLOFIX
LEDLYSRÖR HF 1200MM UO 16W 865 T8 PHILIPS
LEDLYSRÖR HF 1200MM UO 16W 865 T8 PHILIPSLeverans: Skickas - Best. vara 5-10 vdgr. 349 kr
SKYDDSHUV FÖR ODEX 168.3
LEDLYSRÖR HF 1500MM UO 24W 840 T8 PHILIPS
LEDLYSRÖR HF 1500MM UO 24W 840 T8 PHILIPSLeverans: Skickas - Best. vara 5-10 vdgr. 389 kr
RAK KOPPLING 22X15 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
SKRUVDEL 15 (G 1/2) RAK, 2UTVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 15X10 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
LEDLYSRÖR HF 900MM HF 11,5W (24W) 840 T5 PHILIPS
LEDLYSRÖR HF 900MM HF 11,5W (24W) 840 T5 PHILIPSLeverans: Skickas - Best. vara 5-10 vdgr. 369 kr
TAPPVENTIL VATETTE 0135060 G3/4 BV GBG
VÄGGBRICKA 634533 2-RÖRS DY 15X2,5 GBG
RAK KOPPLING 15 MM X G15 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
AVLOPPSRÖR 40X1,8 MM L= 2 METER UTAN MUFF VIT FALUPLAST
STÖDHYLSA 18X1,0 MM MED RILLOR, FÖR KOPPARRÖR
RAK KULVENTIL 15X12 KLÄM X KLÄM, MED VRED KROM BROEN BALLOFIX
KOPPLINGSMUTTER 15 MM KROM VATETTE
KOPPLINGSMUTTER 15 MM KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 29 kr
TÄTNINGSPLATTA 45X25 RUND VIT FALUPLAST
T-KOPPLING 22X15 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
VÄGGBRICKA,3 CC40,M MUTTER MPI FÖR 16X2,0-2,2 BALLOFIX
RAK KOPPLING 15X10 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
PLANADAPTER 15 MM MED O-RINGSTÄTNING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 22 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KOPPLING 22 MM 2KLÄMRING KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 149 kr
ADAPTER G15X15 INVÄNDIG GÄNGA X SPETSÄNDA PE VATETTE
VINKELKOPPLING 15 MM X 90° 58X39X50 2KLÄMRING KROM VATETTE