PVC NIPPEL 25X20X3/4 UTV/INV FÖR LIMNING, UTV
Artnr: BK-RK2267713RSK: 2267713
SPARA -20% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrDimensionDyTryckklassDiGängaFunktionAnslutningUtförandeFärgMaterialPris
Beskrivning
PVC Nippel Utv/Inv lim/Utvändig gänga PN16.
Dy
25 mm
Di
20 mm
Gänga
3/4″
Synonymer
kemidelar, limdelar
Innehåller PVC
Ja
kemidelar, limdelar
Sökresultat
PVC T-RÖR 25 90GR OFÖRM. TIV
PVC T-RÖR 25 90GR OFÖRM. TIV är tillagd i din varukorg.
Komplettera med
PVC LIMMUFF 25X3/4 INVÄNDIG GÄNGAA MIMV
PVC SLANGSOCKEL 25 AIV
20 PVC 25X BUSSNING DIV
PVC VINKEL 25 45 GR HIV
PVC MUFF 25 MIV
PVC VINKEL 25 90 GR GIV
PVC-TRYCKRÖR 25X1,9 NT16 LÄNGD 5 METER P/M
Varukorg2
PVC T-RÖR 25 90GR OFÖRM. TIV
MULTISLANGNIPPEL 40 MM SLÄTÄNDA X SLANGNIPPEL VIT FALUPLAST