PVC NIPPEL 25X20X3/4 UTV/INV FÖR LIMNING, UTV
Artnr: BK-RK2267713RSK: 2267713
SPARA -20% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrDimensionDyTryckklassDiGängaFunktionAnslutningUtförandeFärgMaterialPris
Beskrivning
PVC Nippel Utv/Inv lim/Utvändig gänga PN16.
Dy
25 mm
Di
20 mm
Gänga
3/4″
Synonymer
kemidelar, limdelar
Innehåller PVC
Ja
kemidelar, limdelar
Sökresultat
PVC VINKEL 25 45 GR HIV
PVC VINKEL 25 45 GR HIV är tillagd i din varukorg.
Komplettera med
PVC MUFF 25 MIV
PVC T-RÖR 25 90GR OFÖRM. TIV
PVC VINKEL 25 90 GR GIV
RÖRKLÄMMA ZAE 25
PVC-TRYCKRÖR 25X1,9 NT16 LÄNGD 5 METER P/M
Varukorg28
PVC VINKEL 25 45 GR HIV
T-KOPPLING 18X15 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
KULVENTIL 12X10CU MM RAK MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
T-KULVENTIL 15X15X15 KLÄMRING, MED VRED KROM BALLOFFIX VSH
HANDDUKSTORK DIVARIO SQUARE 50X100 CM SVART ALTERNA
UTBYTESSKÄR 12-25 MM FÖR MULTI RÖRAVSKÄRARE 12-25 SVART MULTI UPONOR
RAK KOPPLING 12X10 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
SOPSÄCK K3 125 L 25 ST/RULLE NOVIPRO
T-KOPPLING 18 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
T-KOPPLING 18 MM 3KLÄMRING KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 249 kr
RAK KOPPLING 12 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KOPPLING 12 MM 2KLÄMRING KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 59 kr
TELWIN PINNSVETS 171/S
ANSLUTNINGSKOPPLING PRESSPEX G20/AX20 LK SYSTEMS
HALVKOPPLING 12 MM X R15 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA KROM VATETTE
VÄGGBRICKA, 2 CC80, MED MUTTER BALLOFIX
VÄGGBRICKA 635534 FÖR 3-RÖRS MONT DIM 16 GBG
VÄGGBRICKA 635534 FÖR 3-RÖRS MONT DIM 16 GBGLeverans: Skickas - I lager. 669 kr
KULVENTIL T-RÖR 15 MM 3-VÄGS MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
KOPPLINGSSATS 20X2,8-3,0 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
VINKELKOPPLING PRESSPEX AX20 X G20 FÖRKROMAD LK SYSTEMS
KOPPLINGSSATS 15X2,5 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
DUSCHSLANG MORASAFE MORA
VINKELKOPPLING 18 MM X 90° 58X39X50 2KLÄMRING KROM VATETTE
DUSCHSLANG CROMOFLEX 1,75M KROM FMM
KULVENTIL 18 MM RAK KORT SPINDELHALS VATETTE
KULVENTIL 18 MM RAK KORT SPINDELHALS VATETTELeverans: Skickas - I lager. 359 kr
MUFF 40 MM 2MUFF VIT/ROSTFRI S-PRESS PPSU UPONOR
MUFF 40 MM 2MUFF VIT/ROSTFRI S-PRESS PPSU UPONORLeverans: Skickas - I lager. 199 kr
VÄGGBRICKA, 2 CC80, MED MUTTER MPI FÖR 15X2,5 BALLOFIX
PLUGG 22 MM MÄSSING VATETTE