PVC NIPPEL 25X20X3/4 UTV/INV FÖR LIMNING, UTV
Artnr: BK-RK2267713RSK: 2267713
SPARA -20% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrDimensionDyTryckklassDiGängaFunktionAnslutningUtförandeFärgMaterialPris
Beskrivning
PVC Nippel Utv/Inv lim/Utvändig gänga PN16.
Dy
25 mm
Di
20 mm
Gänga
3/4″
Synonymer
kemidelar, limdelar
Innehåller PVC
Ja
kemidelar, limdelar
Sökresultat
PVC MUFF 25 MIV
PVC MUFF 25 MIV är tillagd i din varukorg.
Komplettera med
PVC-TRYCKRÖR 25X1,9 NT16 LÄNGD 5 METER P/M
PVC VINKEL 25 90 GR GIV
20 PVC 25X BUSSNING DIV
PVC T-RÖR 25 90GR OFÖRM. TIV
Varukorg5
PVC MUFF 25 MIV
RAK KOPPLING 12 MM X G10 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 15 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE