PVC NIPPEL 20X16X1/2 UTV/INV FÖR LIMNING, UTV
Artnr: BK-RK2267708RSK: 2267708
SPARA -41% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrDimensionDyTryckklassDiGängaFunktionAnslutningUtförandeFärgMaterialPris
Beskrivning
PVC Nippel Utv/Inv lim/Utvändig gänga PN16.
Dy
20 mm
Di
16 mm
Gänga
1/2″
Synonymer
kemidelar, limdelar
Innehåller PVC
Ja
kemidelar, limdelar
Sökresultat
PVC-TRYCKRÖR 16X1,2 NT16 LÄNGD 5 METER P/M
Komplettera med
PVC VINKEL 16 45 GR HIV
RÖRKLÄMMA ZAE 16
PVC T-RÖR 16 90GR OFÖRM. TIV
PVC VINKEL 16 90 GR GIV
PVC MUFF 16 MIV
Varukorg61
DUSCHSLANG 1750 MM KROM ORAS
DUSCHSLANG 1750 MM KROM ORASLeverans: Skickas - Beställningsvara. 339 kr
SORTIMENTBOX CARRY LITE 80-15 RAACO
VINKELKOPPLING 22 MM X 90° 77X39X50 2KLÄMRING KROM VATETTE
T-KOPPLING 22X15X15 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
VÄGGBRICKA, 1-HÅLS MED MUTTER, MPI FÖR 15X2,5 BALLOFIX
TÄTNINGSPASTA 250G TUB NOVIPRO
RAK KOPPLING 15X12 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
DISTANSKLOSS H=10 MM FÖR 32/40 MM ENKELCLIPS GRÅ FALUPLAST
RAK KOPPLING 20XG15 UTVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
RAK KOPPLING 15 MM X G15 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
STÖDHYLSA FÖR PEM-RÖR 32X2,9 MM PE VATETTE
MONTAGEBRICKA TBD-0100 20X30M4RFR 1,0MM M.SKRUV2P M&M
MONTAGEBRICKA TBD-0100 20X30M4RFR 1,0MM M.SKRUV2P M&MLeverans: Skickas - Beställningsvara. 59 kr
RAK KOPPLING 32XR25 PRK 403 IMI
KOPPLINGSSATS 32X2,8-3,0 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 15 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KOPPLING 15 MM 2KLÄMRING KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 69 kr
BADRUMSFÖRDELARE 15 MM 1-RÖR MED KULVENTIL VATETTE
BADRUMSFÖRDELARE 15 MM 1-RÖR MED KULVENTIL VATETTELeverans: Skickas - I lager. 239 kr
VINKELKOPPLING 12 MM X 90° 39X74X21 2KLÄMRING KROM VATETTE
VÄGGBRICKA,3 CC40,M MUTTER MPI FÖR 16X2,0-2,2 BALLOFIX
T-KOPPLING 12 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
T-KOPPLING 12 MM 3KLÄMRING KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 99 kr
VINKELKOPPLING 20XG20 X 90° INVÄNDIG GÄNGA VATETTE
DRÄNERINGSBRICKA 70X70X20 MM ALTECH
KOPPLINGSMUTTER 12 MM KROM VATETTE
KOPPLINGSMUTTER 12 MM KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 29 kr
FÖRMINSKNINGSSET 18X10 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
KLÄMRING 10 MM MÄSSING VATETTE
KLÄMRING 10 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 9 kr
KULVENTIL 15 MM RAK MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
KULVENTIL 15 MM RAK MED VRED FÖRKROMAD VATETTELeverans: Skickas - I lager. 199 kr
DUBBELMUTTER V6 15X22 MM FÖRKROMAD VATETTE
PVC VINKEL 32 90 GR GIV
VINKELKULVENTIL 15X10 39X148X21 MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
RENGÖRINGSSERVETTER 2-PACK FALUPLAST
KLÄMHYLSA V6  20X2,0-2,3 MM VATETTE
KULVENTIL 18 MM RAK LÅNG SPINDELHALS VATETTE
KULVENTIL 18 MM RAK LÅNG SPINDELHALS VATETTELeverans: Skickas - I lager. 549 kr
RÖRKLAMMA 12/15/16 MM C/V 20 MM, B=45 MM ENKEL VIT FALUPLAST
RAK KOPPLING 18 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KOPPLING 18 MM 2KLÄMRING KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 149 kr
FÖRMINSKNINGSSET 22X20,5 MM KLÄMRING NICKEL VATETTE
KOPPLINGSMUTTER 10 MM KROM VATETTE
KOPPLINGSMUTTER 10 MM KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 19 kr
NIPPEL 16X2,0 MM PPSU PPM AQUA PLUS Q&E UPONOR
DUSCHSLANG 1250 MM ROSÉGULD GROHE
DUSCHSLANG 1250 MM ROSÉGULD GROHELeverans: Skickas - Beställningsvara. 509 kr
SANITETSSILIKON TRANSPARENT 300ML NOVIPRO
T-KOPPLING 12X15 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KOPPLING 32XR32 PRK 403 IMI
KOPPLINGSSATS 12X2,0 MM PLAST KLÄMRING KROM VATETTE
RÖRKLÄMMA ZAE 20
ADAPTER G15X15 UTVÄNDIG GÄNGA X SPETSÄNDA PE VATETTE
RAK KOPPLING 15X12 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
VINKELSKRUVDEL 18 MM (M24X1,5) 2UTVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
VINKELKOPPLING 90° 32 PP BLÅ, SVART ALTECH
ÖVERGÅNGSKOPPLING RAD.ANSL. DANFOSS
FÖRMINSKNINGSSET 18X12 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
KULVENTIL T-RÖR 15X15X15 KLÄM X KLÄM, MED VRED KROM BROEN BALLOFIX
VÄGGBRICKA 635530 FÖR 1-RÖRS MONT DIM 16 GBG