PVC NIPPEL 20X16X1/2 UTV/INV FÖR LIMNING, UTV
Artnr: BK-RK2267708RSK: 2267708
SPARA -41% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrDimensionDyTryckklassDiGängaFunktionAnslutningUtförandeFärgMaterialPris
Beskrivning
PVC Nippel Utv/Inv lim/Utvändig gänga PN16.
Dy
20 mm
Di
16 mm
Gänga
1/2″
Synonymer
kemidelar, limdelar
Innehåller PVC
Ja
kemidelar, limdelar
Sökresultat
PVC T-RÖR 16 90GR OFÖRM. TIV
PVC T-RÖR 16 90GR OFÖRM. TIV är tillagd i din varukorg.
Komplettera med
PVC MUFF 16 MIV
RÖRKLÄMMA ZAE 16
PVC VINKEL 16 90 GR GIV
PVC-TRYCKRÖR 16X1,2 NT16 LÄNGD 5 METER P/M
PVC SLANGSOCKEL 16 AIV
Varukorg15
PVC T-RÖR 16 90GR OFÖRM. TIV
T-KOPPLING 15 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
T-KOPPLING 15 MM 3KLÄMRING KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 99 kr
FÖRMINSKNINGSSET 18X16 MM KLÄMRING, UTAN STOPP MÄSSING VATETTE
KOPPLING 16XR10 UTVÄNDIG GÄNGA S-PRESS PLUS UPONOR
GRENRÖR 40 MM X 45° 3MUFF VIT FALUPLAST
GRENRÖR 40 MM X 45° 3MUFF VIT FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 59 kr
PLANADAPTER 12 MM MED O-RINGSTÄTNING MÄSSING VATETTE
UNITEC WATER  75 ML UNIPAK
FÖRDELARE M28X1,5 MM X G15/2X15 MM VATETTE
T-KOPPLING 12 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
T-KOPPLING 12 MM 3KLÄMRING KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 99 kr
RAK KULVENTIL 15X15 KLÄM X KLÄM, MED VRED KROM BROEN BALLOFIX
RAK KOPPLING 35 MM X G32 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE