PVC NIPPEL 20X16X1/2 UTV/INV FÖR LIMNING, UTV
Artnr: BK-RK2267708RSK: 2267708
SPARA -41% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrDimensionDyTryckklassDiGängaFunktionAnslutningUtförandeFärgMaterialPris
Beskrivning
PVC Nippel Utv/Inv lim/Utvändig gänga PN16.
Dy
20 mm
Di
16 mm
Gänga
1/2″
Synonymer
kemidelar, limdelar
Innehåller PVC
Ja
kemidelar, limdelar
Sökresultat
PVC MUFF 16 MIV
PVC MUFF 16 MIV är tillagd i din varukorg.
Komplettera med
PVC VINKEL 16 90 GR GIV
PVC-TRYCKRÖR 16X1,2 NT16 LÄNGD 5 METER P/M
PVC SLANGSOCKEL 16 AIV
PVC T-RÖR 16 90GR OFÖRM. TIV
RÖRKLÄMMA ZAE 16
Varukorg72
PVC MUFF 16 MIV
HALVKOPPLING 12 MM X R15 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA KROM VATETTE
NIPPEL PL/DR PPM FPL-X G½"MT AQUA PLUS UPONOR
VINKELKOPPLING 12 MM X 90° 39X74X21 2KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KOPPLING 40XG40 UTVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
VINKELKULVENTIL 15X10X90° KLÄM X KLÄM, MED VRED KROM BROEN BALLOFIX
RAK KOPPLING 12 MM X G15 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
KOPPLINGSSATS 20X2,8-3,0 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
SKARVKOPPLING 16-16 2MUFF S-PRESS PLUS UPONOR
STÖDHYLSA 12X1,0 MM MED RILLOR, FÖR KOPPARRÖR
PVC VINKEL 32 45 GR HIV
PLUGG 10 MM MÄSSING VATETTE