PVC NIPPEL 20X16X1/2 UTV/INV FÖR LIMNING, UTV
Artnr: BK-RK2267708RSK: 2267708
SPARA -41% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrDimensionDyTryckklassDiGängaFunktionAnslutningUtförandeFärgMaterialPris
Beskrivning
PVC Nippel Utv/Inv lim/Utvändig gänga PN16.
Dy
20 mm
Di
16 mm
Gänga
1/2″
Synonymer
kemidelar, limdelar
Innehåller PVC
Ja
kemidelar, limdelar
Sökresultat
PVC VINKEL 16 90 GR GIV
PVC VINKEL 16 90 GR GIV är tillagd i din varukorg.
Komplettera med
PVC VINKEL 16 45 GR HIV
RÖRKLÄMMA ZAE 16
PVC T-RÖR 16 90GR OFÖRM. TIV
PVC SLANGSOCKEL 16 AIV
PVC MUFF 16 MIV
PVC-TRYCKRÖR 16X1,2 NT16 LÄNGD 5 METER P/M
Varukorg19
PVC VINKEL 16 90 GR GIV
UNITEC WATER  75 ML UNIPAK
VINKEL G32 INVÄNDIG GÄNGA WIPEX UPONOR
RAK KOPPLING 15X12 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
DUBBELMUTTER 22XG20 VATETTE
PLASTHYLSA 35X25  PE VATETTE
KOPPLINGSSATS 12X2,0 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
KULVENTIL 35 MM RAK KORT SPINDELHALS VATETTE
KULVENTIL 35 MM RAK KORT SPINDELHALS VATETTELeverans: Skickas - I lager. 809 kr
AVLOPPSRÖR 40X1,8 MM L= 2 METER UTAN MUFF VIT FALUPLAST
T-RÖR 25-20-20 3MUFF FÖRMINSKANDE S-PRESS PLUS UPONOR
VINKELKULVENTIL 15X10 39X148X21 MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
MINIFÖRDELARE,3 STICK 40 3XR15 KONISK,1XR10 P BROEN
RAK KOPPLING 15 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 15 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 59 kr
RAK KOPPLING 10 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE