MILWAUKEE BITS SHOCKWAVE PZ1X50MM
SPARA -17% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrKvalitetTypLängdTotal längdPris
Beskrivning
Typ
PZ1
Total längd
50 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546294656
RSK 9101366
Tillverkarens artnr 4932471566
Sökresultat
KULVENTIL 28 MM RAK KORT SPINDELHALS VATETTE
Komplettera med
PLASTHYLSA 28X25  PE VATETTE
HYLSA DN20 FÖR STÅLRÖR RÖD VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 28X18 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
KLÄMRING 28 MM MÄSSING VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 28X12 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
KOPPLINGSSATS 28X4,0 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
PLASTHYLSA 28X20  PE VATETTE
KOPPLINGSSATS 25X2,3-2,5 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
KOPPLINGSSATS 25X3,0-3,7 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
KOPPLINGSSATS 26X3,0 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
Varukorg7
KULVENTIL 28 MM RAK KORT SPINDELHALS VATETTELeverans: Skickas - I lager. 529 kr
KOPPLINGSSATS 18X2,5 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
VENTILFÄSTE 22 MM X G20 INVÄNDIG GÄNGA KROM VATETTE
VENTILFÄSTE 22 MM X G20 INVÄNDIG GÄNGA KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 349 kr
PLUGG 18 MM MÄSSING VATETTE