MILWAUKEE BITS SHOCKWAVE PZ1X50MM
SPARA -17% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrKvalitetTypLängdTotal längdPris
Beskrivning
Typ
PZ1
Total längd
50 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546294656
RSK 9101366
Tillverkarens artnr 4932471566
Sökresultat
KOPPLINGSSATS 26X3,0 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
Komplettera med
TÄTNINGSPASTA 250G TUB NOVIPRO
UNITEC WATER  75 ML UNIPAK
SORTIMENTBOX CARRY LITE 150-9 RAACO
VINKELKOPPLING 28 MM X G25 X 90° KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 25XG20 UTVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
KULVENTIL 28 MM RAK LÅNG SPINDELHALS VATETTE
RAK KOPPLING 25 MM 2KLÄMRING PE VATETTE
RAK KOPPLING 28 MM X G25 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 25XG25 UTVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
RAK KOPPLING 28 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
Varukorg26
PLUGG 6-8 MM MÄSSING VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 28X12 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
VINKELKOPPLING 25XG25 X 90° INVÄNDIG GÄNGA VATETTE
RAK KOPPLING 28 MM X G20 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
ÖVERGÅNG 40X50 MM MUFF X SLÄTÄNDA VIT FALUPLAST
T-RÖR SKRUVDEL 28 (M34X1,5) 3UTVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
T-KOPPLING 28 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
T-KOPPLING 28 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 329 kr
KOPPLINGSSATS 25X2,3-2,5 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 22X15 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
PROVTRYCKNINGSPROPP 15 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
PROVTRYCKNINGSPROPP 15 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 69 kr
PLASTHYLSA 42X40  PE VATETTE
PLASTHYLSA 22X16  PE VATETTE
T-KOPPLING 15 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
T-KOPPLING 15 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 99 kr
FÖRMINSKNINGSSET 42X28 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
PLASTHYLSA OCH MUTTER 15X16 MM VATETTE
MINIFÖRDELARE,2 STICK 40 2XR15 KONISK,1XR10 P BROEN
ADAPTER G15X15 UTVÄNDIG GÄNGA X SPETSÄNDA PE VATETTE
STÖDHYLSA 16X1,0 MM MED RILLOR, FÖR KOPPARRÖR
DISTANSKLOSS H=10 MM FÖR 32/40 MM ENKELCLIPS GRÅ FALUPLAST
MULTISLANGNIPPEL 40 MM SLÄTÄNDA X SLANGNIPPEL VIT FALUPLAST