MILWAUKEE BITS SHOCKWAVE PZ1X50MM
SPARA -17% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrKvalitetTypLängdTotal längdPris
Beskrivning
Typ
PZ1
Total längd
50 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546294656
RSK 9101366
Tillverkarens artnr 4932471566
Sökresultat
FÖRMINSKNINGSSET 28X18 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
Komplettera med
TÄTNINGSPASTA 250G TUB NOVIPRO
SORTIMENTBOX CARRY LITE 150-9 RAACO
UNITEC WATER  75 ML UNIPAK
ÖVERGÅNGSKOPPLING RAK 40X28 MM PLAST KLÄMRING X KLÄMRING VATETTE
T-KOPPLING 28X22 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 28 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
KULVENTIL 28 MM RAK KORT SPINDELHALS VATETTE
KOPPLINGSMUTTER 28 MM MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 28 MM X G25 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 28 MM X G20 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
Varukorg10
PROVTRYCKNINGSPROPP 22 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE