MILWAUKEE BITS SHOCKWAVE PZ1X50MM
SPARA -17% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrKvalitetTypLängdTotal längdPris
Beskrivning
Typ
PZ1
Total längd
50 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546294656
RSK 9101366
Tillverkarens artnr 4932471566
Sökresultat
KLÄMRING 28 MM MÄSSING VATETTE
KLÄMRING 28 MM MÄSSING VATETTE är tillagd i din varukorg.
Komplettera med
TÄTNINGSPASTA 250G TUB NOVIPRO
UNITEC WATER  75 ML UNIPAK
SORTIMENTBOX CARRY LITE 150-9 RAACO
KOPPLINGSMUTTER 28 MM MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 25 MM 2KLÄMRING PE VATETTE
ÖVERGÅNGSKOPPLING VINKEL 40X28 MM PLAST KLÄMRING X KLÄMRING VATETTE
ÖVERGÅNGSKOPPLING RAK 40X28 MM PLAST KLÄMRING X KLÄMRING VATETTE
RAK KOPPLING 25XG25 INVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
RAK KOPPLING 25XG20 UTVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
VINKELKOPPLING 25XG25 X 90° UTVÄNDIG GÄNGA VATETTE
Varukorg20
KLÄMRING 28 MM MÄSSING VATETTE
KLÄMRING 28 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 29 kr
KLÄMRING 22 MM MÄSSING VATETTE
KLÄMRING 22 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 19 kr
BUSSNING METALL G15XG10 UTVÄNDIG X INVÄNDIG GÄNGA FÖRKROMAD
VÄGGBRICKA 634384 FÖR RÖR  10/12-15-15 GBG
VÄGGBRICKA 634384 FÖR RÖR 10/12-15-15 GBGLeverans: Skickas - I lager. 549 kr
RAK KOPPLING 12 MM X R10 KLÄMRING X UTVÄNDIG GÄNGA KROM VATETTE
STÖDHYLSA 22X1,0 MM MED RILLOR, FÖR KOPPARRÖR
VINKELSKRUVDEL 28 MM (M34X1,5) 2UTVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
VINKELSKRUVDEL 15 MM (G 1/2) 2UTVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 28X15 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 42X28 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
PLASTHYLSA OCH MUTTER 15X16 MM VATETTE
MINIFÖRDELARE,2 STICK 40 2XR15 KONISK,1XR10 P BROEN
ADAPTER G15X15 UTVÄNDIG GÄNGA X SPETSÄNDA PE VATETTE
STÖDHYLSA 16X1,0 MM MED RILLOR, FÖR KOPPARRÖR
DISTANSKLOSS H=10 MM FÖR 32/40 MM ENKELCLIPS GRÅ FALUPLAST
MULTISLANGNIPPEL 40 MM SLÄTÄNDA X SLANGNIPPEL VIT FALUPLAST