MILWAUKEE BITS SHOCKWAVE PZ1X50MM
SPARA -17% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrKvalitetTypLängdTotal längdPris
Beskrivning
Typ
PZ1
Total längd
50 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546294656
RSK 9101366
Tillverkarens artnr 4932471566
Sökresultat
PLASTHYLSA 28X20  PE VATETTE
PLASTHYLSA 28X20 PE VATETTE är tillagd i din varukorg.
Komplettera med
T-RÖR SKRUVDEL 28X22 3UTVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 28 MM X G20 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 28 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
VINKELKOPPLING 28 MM X G25 X 90° KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 28 MM X G25 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
T-KOPPLING 28X22 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 28 MM 2KLÄMRING, FÖRLÄNGD MÄSSING VATETTE
KULVENTIL 28 MM RAK KORT SPINDELHALS VATETTE
T-RÖR SKRUVDEL 28 (M34X1,5) 3UTVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
KULVENTIL 28 MM RAK LÅNG SPINDELHALS VATETTE
Varukorg5
PLASTHYLSA 28X20  PE VATETTE
RAK KOPPLING 40XG25 UTVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
GRENRÖR 40 MM X 45° 3MUFF VIT FALUPLAST
GRENRÖR 40 MM X 45° 3MUFF VIT FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 59 kr
T-KOPPLING 12 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE