PVC NIPPEL 32X25X3/4 UTV/INV FÖR LIMNING, UTV
Artnr: BK-RK2267722RSK: 2267722
SPARA -20% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrDimensionDyTryckklassDiGängaFunktionAnslutningUtförandeFärgMaterialPris
Beskrivning
PVC Nippel Utv/Inv lim/Utvändig gänga PN16.
Dy
32 mm
Di
25 mm
Gänga
3/4″
Synonymer
kemidelar, limdelar
Innehåller PVC
Ja
kemidelar, limdelar
Sökresultat
FÖRMINSKNINGSSET 18X16 MM KLÄMRING, UTAN STOPP MÄSSING VATETTE
Komplettera med
TÄTNINGSPASTA 250G TUB NOVIPRO
SORTIMENTBOX CARRY LITE 150-9 RAACO
UNITEC WATER  75 ML UNIPAK
PROVTRYCKNINGSPROPP 18 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
STÖDHYLSA 16X1,0 MM MED RILLOR, FÖR KOPPARRÖR
RAK KOPPLING 18 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
T-KOPPLING 18 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KOPPLING 18 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
T-KOPPLING 18X15 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
KOPPLINGSMUTTER 18 MM MÄSSING VATETTE
Varukorg6
RAK KOPPLING 20 MM 2KLÄMRING PE VATETTE
RAK KOPPLING 20 MM 2KLÄMRING PE VATETTELeverans: Skickas - I lager. 169 kr
PRESSRÖR 35X1,5 MM 6 METER ELFÖRZINKAD MAPRESS
STÖDHYLSA 8X1,0 MM MED RILLOR, FÖR KOPPARRÖR
GÄNGTEJP 12 X 0,075 MM 12 METER ETAB