PVC NIPPEL 32X25X3/4 UTV/INV FÖR LIMNING, UTV
Artnr: BK-RK2267722RSK: 2267722
SPARA -20% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrDimensionDyTryckklassDiGängaFunktionAnslutningUtförandeFärgMaterialPris
Beskrivning
PVC Nippel Utv/Inv lim/Utvändig gänga PN16.
Dy
32 mm
Di
25 mm
Gänga
3/4″
Synonymer
kemidelar, limdelar
Innehåller PVC
Ja
kemidelar, limdelar
Sökresultat
SORTIMENTBOX CARRY LITE 150-9 RAACO
SORTIMENTBOX CARRY LITE 150-9 RAACO är tillagd i din varukorg.
Komplettera med
SORTIMENTBOX CARRY LITE 80-15 RAACO
Varukorg11
VÄGGBRICKA, 2 CC80, MED MUTTER BALLOFIX
STÖDHYLSA 10X1,0 MM MED RILLOR, FÖR KOPPARRÖR
RAK KOPPLING 15X10 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
DUBBELMUTTER 22XG20 VATETTE
RAK KOPPLING 12 MM X R15 KLÄMRING X UTVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 18 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KOPPLING 18 MM 2KLÄMRING KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 149 kr
RAK KOPPLING 12 MM X G10 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA KROM VATETTE
FÖRMINSKNINGSSATS 22X18X2.5 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
UNITEC WATER  75 ML UNIPAK
VINKEL 32 MM X 90° 2MUFF VIT FALUPLAST