PVC NIPPEL 32X25X3/4 UTV/INV FÖR LIMNING, UTV
Artnr: BK-RK2267722RSK: 2267722
SPARA -20% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrDimensionDyTryckklassDiGängaFunktionAnslutningUtförandeFärgMaterialPris
Beskrivning
PVC Nippel Utv/Inv lim/Utvändig gänga PN16.
Dy
32 mm
Di
25 mm
Gänga
3/4″
Synonymer
kemidelar, limdelar
Innehåller PVC
Ja
kemidelar, limdelar
Sökresultat
PVC VINKEL 32 90 GR GIV
PVC VINKEL 32 90 GR GIV är tillagd i din varukorg.
Komplettera med
PVC VINKEL 32 45 GR HIV
PVC-TRYCKRÖR 32X1,9 NT10 LÄNGD 5 METER P/M
PVC T-RÖR 32 90GR OFÖRM. TIV
PVC-TRYCKRÖR 32X2,4 NT16 LÄNGD 5 METER P/M
Varukorg11
PVC VINKEL 32 90 GR GIV
STÖDHYLSA 8X0,8 MM MED RILLOR, FÖR KOPPARRÖR
VINKELKULVENTIL 15X10 39X148X21 MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
MINIFÖRDELARE,3 STICK 40 3XR15 KONISK,1XR10 P BROEN
RAK KOPPLING 15 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 15 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 59 kr
RAK KOPPLING 10 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE