PVC NIPPEL 32X25X3/4 UTV/INV FÖR LIMNING, UTV
Artnr: BK-RK2267722RSK: 2267722
SPARA -20% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrDimensionDyTryckklassDiGängaFunktionAnslutningUtförandeFärgMaterialPris
Beskrivning
PVC Nippel Utv/Inv lim/Utvändig gänga PN16.
Dy
32 mm
Di
25 mm
Gänga
3/4″
Synonymer
kemidelar, limdelar
Innehåller PVC
Ja
kemidelar, limdelar
Sökresultat
PVC VINKEL 32 45 GR HIV
PVC VINKEL 32 45 GR HIV är tillagd i din varukorg.
Komplettera med
PVC-TRYCKRÖR 32X2,4 NT16 LÄNGD 5 METER P/M
PVC VINKEL 32 90 GR GIV
Varukorg59
PVC VINKEL 32 45 GR HIV
PLUGG 10 MM MÄSSING VATETTE