PVC NIPPEL 32X25X3/4 UTV/INV FÖR LIMNING, UTV
Artnr: BK-RK2267722RSK: 2267722
SPARA -20% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrDimensionDyTryckklassDiGängaFunktionAnslutningUtförandeFärgMaterialPris
Beskrivning
PVC Nippel Utv/Inv lim/Utvändig gänga PN16.
Dy
32 mm
Di
25 mm
Gänga
3/4″
Synonymer
kemidelar, limdelar
Innehåller PVC
Ja
kemidelar, limdelar
Sökresultat
PROVTRYCKNINGSPROPP 18 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
Komplettera med
TÄTNINGSPASTA 250G TUB NOVIPRO
FÖRMINSKNINGSSET 18X15 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
UNITEC WATER  75 ML UNIPAK
SORTIMENTBOX CARRY LITE 150-9 RAACO
Varukorg26
PROVTRYCKNINGSPROPP 18 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 99 kr
RÖRKLÄMMA DUOCONTACT 12/15/16 DUBBEL FÖRKROMAD FALUPLAST
DUBBELMUTTER 12 FÖRKROMAD VATETTE
DUBBELMUTTER 12 FÖRKROMAD VATETTELeverans: Skickas - I lager. 89 kr
VENTILFÄSTE 22 MM X G20 INVÄNDIG GÄNGA KROM VATETTE
VENTILFÄSTE 22 MM X G20 INVÄNDIG GÄNGA KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 349 kr
RAK KOPPLING 16X15 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
MUFF 12 MM 2MUFF ROSTFRIA MAPRESS
MUFF 12 MM 2MUFF ROSTFRIA MAPRESSLeverans: Skickas - I lager. 159 kr
KOPPLINGSHUS DN15X15 MM HONA X SLANGNIPPEL KROM
AVGRADNINGSPENNA ROTHENBERGER
MONTAGEBRICKA DUSCHPROFIL 3-P M&M
KULVENTIL 12 MM RAK MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
KULVENTIL 12 MM RAK MED VRED FÖRKROMAD VATETTELeverans: Skickas - I lager. 199 kr
T-KOPPLING 22X15 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
TORK BASIC PAPPER 1-LAGERS 120145
FULLFLÖDESVENTIL VINKEL DN20 Ø22 BLÅTT VRED VATETTE
RAK KOPPLING 15 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KOPPLING 15 MM 2KLÄMRING KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 69 kr
VENTILFÄSTE 25XG20 INVÄNDIG GÄNGA
RAK KOPPLING 10 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 10 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 49 kr
VÄGGBRICKA FG0925152 1-RÖR 15X2,5 VBF GBG
RAK KOPPLING 20XG20 UTVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
RAK KOPPLING 22 MM X R20 KLÄMRING X UTVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
STÖDHYLSA 10X0,8 MM MED RILLOR, FÖR KOPPARRÖR
T-KOPPLING 22X15X15 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 20XG15 INVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
VVS-SKRUV 5,5X60 MM KULLERFÖRSÄNKT POZI NOVIPRO
GRENRÖR 32 MM X 45° 3MUFF VIT FALUPLAST