PVC NIPPEL 25X20X3/4 UTV/INV FÖR LIMNING, UTV
Artnr: BK-RK2267713RSK: 2267713
SPARA -20% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrDimensionDyTryckklassDiGängaFunktionAnslutningUtförandeFärgMaterialPris
Beskrivning
PVC Nippel Utv/Inv lim/Utvändig gänga PN16.
Dy
25 mm
Di
20 mm
Gänga
3/4″
Synonymer
kemidelar, limdelar
Innehåller PVC
Ja
kemidelar, limdelar
Sökresultat
PVC LIMMUFF 20X1/2 INVÄNDIG GÄNGAA MIMV
PVC LIMMUFF 20X1/2 INVÄNDIG GÄNGAA MIMV är tillagd i din varukorg.
Komplettera med
PVC VINKEL 20 90 GR GIV
PVC MUFF 20 MIV
PVC T-RÖR 20 90GR OFÖRM. TIV
16 PVC 20X BUSSNING DIV
PVC-TRYCKRÖR 20X1,5 NT16 LÄNGD 5 METER P/M
Varukorg8
VÄGGBRICKA, 2-HÅLS MED GUMMIMUFF 10-20 MM BALLOFIX
FÖRDELARE M28X1,5 MM X G15/3X15 MM VATETTE
T-KOPPLING 22X15X15 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KOPPLING 12 MM X G15 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE