PVC NIPPEL 25X20X3/4 UTV/INV FÖR LIMNING, UTV
Artnr: BK-RK2267713RSK: 2267713
SPARA -20% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrDimensionDyTryckklassDiGängaFunktionAnslutningUtförandeFärgMaterialPris
Beskrivning
PVC Nippel Utv/Inv lim/Utvändig gänga PN16.
Dy
25 mm
Di
20 mm
Gänga
3/4″
Synonymer
kemidelar, limdelar
Innehåller PVC
Ja
kemidelar, limdelar
Sökresultat
16 PVC 20X BUSSNING DIV
16 PVC 20X BUSSNING DIV är tillagd i din varukorg.
Komplettera med
PVC MUFF 20 MIV
PVC VINKEL 20 90 GR GIV
Varukorg2
16 PVC 20X BUSSNING DIV
PLUGG 15 MM MÄSSING VATETTE