PVC NIPPEL 25X20X3/4 UTV/INV FÖR LIMNING, UTV
Artnr: BK-RK2267713RSK: 2267713
SPARA -20% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrDimensionDyTryckklassDiGängaFunktionAnslutningUtförandeFärgMaterialPris
Beskrivning
PVC Nippel Utv/Inv lim/Utvändig gänga PN16.
Dy
25 mm
Di
20 mm
Gänga
3/4″
Synonymer
kemidelar, limdelar
Innehåller PVC
Ja
kemidelar, limdelar
Sökresultat
Komplettera med
PVC-TRYCKRÖR 20X1,5 NT16 LÄNGD 5 METER P/M
PVC MUFF 25 MIV
PVC-TRYCKRÖR 25X1,9 NT16 LÄNGD 5 METER P/M
PVC VINKEL 25 90 GR GIV
Varukorg7
FÖRDELARLOCK AQUA PLUS PPM UPONOR
LEDLYSRÖR COREPRO 600MM 8W 865 T8 PHILIPS
LEDLYSRÖR COREPRO 600MM 8W 865 T8 PHILIPSLeverans: Skickas - Best. vara 5-10 vdgr. 79 kr
KLÄMRING 12 MM MÄSSING VATETTE
KLÄMRING 12 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 9 kr
CLEANING.KIT, RENGÖRINGSKIT M&M
VINKELKOPPLING 22 MM X 90° 77X39X50 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE