PVC NIPPEL 25X20X3/4 UTV/INV FÖR LIMNING, UTV
Artnr: BK-RK2267713RSK: 2267713
SPARA -20% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrDimensionDyTryckklassDiGängaFunktionAnslutningUtförandeFärgMaterialPris
Beskrivning
PVC Nippel Utv/Inv lim/Utvändig gänga PN16.
Dy
25 mm
Di
20 mm
Gänga
3/4″
Synonymer
kemidelar, limdelar
Innehåller PVC
Ja
kemidelar, limdelar
Sökresultat
PVC VINKEL 32 90 GR GIV
PVC VINKEL 32 90 GR GIV är tillagd i din varukorg.
Komplettera med
PVC VINKEL 32 45 GR HIV
PVC-TRYCKRÖR 32X1,9 NT10 LÄNGD 5 METER P/M
PVC T-RÖR 32 90GR OFÖRM. TIV
PVC-TRYCKRÖR 32X2,4 NT16 LÄNGD 5 METER P/M
Varukorg26
PVC VINKEL 32 90 GR GIV
VINKELKULVENTIL 15X10 39X148X21 MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
RENGÖRINGSSERVETTER 2-PACK FALUPLAST
KLÄMHYLSA V6  20X2,0-2,3 MM VATETTE
KULVENTIL 18 MM RAK LÅNG SPINDELHALS VATETTE
KULVENTIL 18 MM RAK LÅNG SPINDELHALS VATETTELeverans: Skickas - I lager. 549 kr
RÖRKLAMMA 12/15/16 MM C/V 20 MM, B=45 MM ENKEL VIT FALUPLAST
RAK KOPPLING 18 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KOPPLING 18 MM 2KLÄMRING KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 149 kr
FÖRMINSKNINGSSET 22X20,5 MM KLÄMRING NICKEL VATETTE
KOPPLINGSMUTTER 10 MM KROM VATETTE
KOPPLINGSMUTTER 10 MM KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 19 kr
NIPPEL 16X2,0 MM PPSU PPM AQUA PLUS Q&E UPONOR
DUSCHSLANG 1250 MM ROSÉGULD GROHE
DUSCHSLANG 1250 MM ROSÉGULD GROHELeverans: Skickas - Beställningsvara. 509 kr
SANITETSSILIKON TRANSPARENT 300ML NOVIPRO
T-KOPPLING 12X15 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KOPPLING 32XR32 PRK 403 IMI
KOPPLINGSSATS 12X2,0 MM PLAST KLÄMRING KROM VATETTE
RÖRKLÄMMA ZAE 20
ADAPTER G15X15 UTVÄNDIG GÄNGA X SPETSÄNDA PE VATETTE
RAK KOPPLING 15X12 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
VINKELSKRUVDEL 18 MM (M24X1,5) 2UTVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
VINKELKOPPLING 90° 32 PP BLÅ, SVART ALTECH
ÖVERGÅNGSKOPPLING RAD.ANSL. DANFOSS
FÖRMINSKNINGSSET 18X12 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
KULVENTIL T-RÖR 15X15X15 KLÄM X KLÄM, MED VRED KROM BROEN BALLOFIX
VÄGGBRICKA 635530 FÖR 1-RÖRS MONT DIM 16 GBG