PVC NIPPEL 25X20X3/4 UTV/INV FÖR LIMNING, UTV
Artnr: BK-RK2267713RSK: 2267713
SPARA -20% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrDimensionDyTryckklassDiGängaFunktionAnslutningUtförandeFärgMaterialPris
Beskrivning
PVC Nippel Utv/Inv lim/Utvändig gänga PN16.
Dy
25 mm
Di
20 mm
Gänga
3/4″
Synonymer
kemidelar, limdelar
Innehåller PVC
Ja
kemidelar, limdelar
Sökresultat
ÄNDLOCK 110 SVART KABELRÖR
ÄNDLOCK 110 SVART KABELRÖR är tillagd i din varukorg.
Komplettera med
110 DVR KABELRÖR GULT 50 METER
110/97 DV DRÄNRÖR L=4 MTR, 228 M/BUNT
KABELRÖR SRN 110 MM GUL L=6 METER