PVC NIPPEL 25X20X3/4 UTV/INV FÖR LIMNING, UTV
Artnr: BK-RK2267713RSK: 2267713
SPARA -20% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrDimensionDyTryckklassDiGängaFunktionAnslutningUtförandeFärgMaterialPris
Beskrivning
PVC Nippel Utv/Inv lim/Utvändig gänga PN16.
Dy
25 mm
Di
20 mm
Gänga
3/4″
Synonymer
kemidelar, limdelar
Innehåller PVC
Ja
kemidelar, limdelar
Sökresultat
MARKERINGSBAND LILA "VÄRMEKULVERT" 155MM L=250 METER
Komplettera med
MARKERINGSBAND BLÅ "VATTEN" 125MM L=250 METER
Varukorg1