PVC NIPPEL 25X20X3/4 UTV/INV FÖR LIMNING, UTV
Artnr: BK-RK2267713RSK: 2267713
SPARA -20% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrDimensionDyTryckklassDiGängaFunktionAnslutningUtförandeFärgMaterialPris
Beskrivning
PVC Nippel Utv/Inv lim/Utvändig gänga PN16.
Dy
25 mm
Di
20 mm
Gänga
3/4″
Synonymer
kemidelar, limdelar
Innehåller PVC
Ja
kemidelar, limdelar
Sökresultat
MARKERINGSBAND GRÖN "OPTOKABEL" 125 MM L=250 METER
Komplettera med
50 DVR KABELRÖR GULT 50 METER
50 DVR KABELRÖR GRÖNT 50 METER
Varukorg24
MARKERINGSBAND GRÖN "OPTOKABEL" 125 MM L=250 METERLeverans: Skickas - I lager. 879 kr
VINKELKOPPLING 12 MM X 90° 39X74X21 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
MUFF 40 MM 2MUFF VIT FALUPLAST
MUFF 40 MM 2MUFF VIT FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 49 kr
HYLSA DN10 FÖR STÅLRÖR RÖD VATETTE
RAK KOPPLING 15X12 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
FÖRMINSKNING 50X32 MM 2MUFF S-PRESS UPONOR
TÄTNINGSPASTA 250G TUB NOVIPRO
ÄNDLOCK 32 MM SLÄTÄNDA VIT FALUPLAST
ÄNDLOCK 32 MM SLÄTÄNDA VIT FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 29 kr
UNDERBELYSNING STELLA 60 CM ALTERNA
PRESENNING PRO 5X8M NP 180G
KOPPLINGSSATS 32X4,4 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 20XG15 INVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
VINKELKOPPLING 20XG20 X 90° INVÄNDIG GÄNGA VATETTE
T-RÖR 50X16X50 PRESS S-PRESS UPONOR
FÖRMINSKNING 50X40 MM SLÄTÄNDA X MUFF, KORT VIT FALUPLAST
VINKELKOPPLING 12 MM X 90° 39X74X21 2KLÄMRING KROM VATETTE