PVC NIPPEL 20X16X1/2 UTV/INV FÖR LIMNING, UTV
Artnr: BK-RK2267708RSK: 2267708
SPARA -41% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrDimensionDyTryckklassDiGängaFunktionAnslutningUtförandeFärgMaterialPris
Beskrivning
PVC Nippel Utv/Inv lim/Utvändig gänga PN16.
Dy
20 mm
Di
16 mm
Gänga
1/2″
Synonymer
kemidelar, limdelar
Innehåller PVC
Ja
kemidelar, limdelar
Sökresultat
PVC T-RÖR 32 90GR OFÖRM. TIV
PVC T-RÖR 32 90GR OFÖRM. TIV är tillagd i din varukorg.
Komplettera med
PVC VINKEL 32 45 GR HIV
PVC-TRYCKRÖR 32X2,4 NT16 LÄNGD 5 METER P/M
PVC LIMMUFF 32X1 INVÄNDIG GÄNGAA MIMV
20 PVC 32X BUSSNING DIV
PVC VINKEL 32 90 GR GIV
25 PVC 32X BUSSNING DIV
Varukorg13
PVC T-RÖR 32 90GR OFÖRM. TIV
FÖRMINSKNINGSSET 12X10 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
DISTANSKLOSS H=20 MM, B=60 MM FÖRKROMAD FALUPLAST
DISTANSKLOSS H=20 MM, B=60 MM FÖRKROMAD FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 49 kr
RAK KOPPLING 10X8 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
BÖJ 18 MM X 90° 2MUFF ZINK MAPRESS GEBERIT