PVC NIPPEL 20X16X1/2 UTV/INV FÖR LIMNING, UTV
Artnr: BK-RK2267708RSK: 2267708
SPARA -41% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrDimensionDyTryckklassDiGängaFunktionAnslutningUtförandeFärgMaterialPris
Beskrivning
PVC Nippel Utv/Inv lim/Utvändig gänga PN16.
Dy
20 mm
Di
16 mm
Gänga
1/2″
Synonymer
kemidelar, limdelar
Innehåller PVC
Ja
kemidelar, limdelar
Sökresultat
PVC VINKEL 32 90 GR GIV
PVC VINKEL 32 90 GR GIV är tillagd i din varukorg.
Komplettera med
PVC VINKEL 32 45 GR HIV
PVC-TRYCKRÖR 32X1,9 NT10 LÄNGD 5 METER P/M
PVC T-RÖR 32 90GR OFÖRM. TIV
PVC-TRYCKRÖR 32X2,4 NT16 LÄNGD 5 METER P/M
Varukorg26
PVC VINKEL 32 90 GR GIV
DISTANSKLOSS H=10 MM, B=60 MM FÖRKROMAD FALUPLAST
DISTANSKLOSS H=10 MM, B=60 MM FÖRKROMAD FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 49 kr
MUTTER 12XR10  KROM BROEN BALLOFIX
DISTANSKLOSS H=10 MM FÖR 32/40 MM ENKELKLAMMA VIT FALUPLAST
T-RÖR V6 15X15X12 MM FÖRKROMAD VATETTE
KULTAPPVENTIL G20 UTVÄNDIG MED VRED ALTECH
KULVENTIL 18 MM RAK KORT SPINDELHALS VATETTE
KULVENTIL 18 MM RAK KORT SPINDELHALS VATETTELeverans: Skickas - I lager. 359 kr
RAK KOPPLING 12X10 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
KULVENTIL 22 KLÄMRING UTAN VRED FÖRKROMAD VATETTE
T-KOPPLING 12 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
T-KOPPLING 12 MM 3KLÄMRING KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 99 kr
PLUGG 10 MM MÄSSING VATETTE
PLUGG 10 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 29 kr
BRICKA BRB M12X34 FZV SWEBOLT
MÄRKPENNA 270 VIT PAINTMARKER LYRA
KLÄMHYLSA V6  20X2,0-2,3 MM VATETTE
KULVENTIL 22 MM RAK MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
KULVENTIL 22 MM RAK MED VRED FÖRKROMAD VATETTELeverans: Skickas - I lager. 369 kr
T-KOPPLING 22X15X15 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
ARMATURFETT GLIDEX 30G TUB 2010003 UNIPAK
PLUGG 22 MM MÄSSING VATETTE
PLUGG 22 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 39 kr
RAK KOPPLING 15 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE