MILWAUKEE BITS SHOCKWAVE PZ1X50MM
SPARA -17% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrKvalitetTypLängdTotal längdPris
Beskrivning
Typ
PZ1
Total längd
50 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546294656
RSK 9101366
Tillverkarens artnr 4932471566
Sökresultat
VINKELKOPPLING 32XG25 X 90° INVÄNDIG GÄNGA VATETTE
Komplettera med
PLASTHYLSA 35X32  PE VATETTE
RAK KOPPLING 32XG25 UTVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
RAK KOPPLING 32XG25 INVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
KLÄMRING 35 MM MÄSSING VATETTE
KOPPLINGSSATS 32X4,4 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 35X15 MM FÖR STÅLRÖR SS326/328 MÄSSING VATETTE
STÖDHYLSA FÖR PEM-RÖR 32X2,0 MM PE VATETTE
HYLSA DN25 FÖR STÅLRÖR RÖD VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 35X22 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
PLUGG 35 MM MÄSSING VATETTE
Varukorg16
VINKELKOPPLING 32XG25 X 90° UTVÄNDIG GÄNGA VATETTE
RAK KOPPLING 18 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KOPPLING 18 MM 2KLÄMRING KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 149 kr
KLÄMRING 18 MM MÄSSING VATETTE
KLÄMRING 18 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 19 kr
TAPPVENTIL VATETTE 0135070 KORT DY15 BV GBG
KOPPLINGSSATS 40X5,5 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
KLÄMRING 42 MM MÄSSING VATETTE
KLÄMRING 42 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 49 kr
ADAPTER G15X15 UTVÄNDIG GÄNGA X SPETSÄNDA PE VATETTE
VINKELKOPPLING 20 MM X 90° 2KLÄMRING VATETTE
VINKELKOPPLING 20 MM X 90° 2KLÄMRING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 249 kr
KOPPLINGSSATS 32X2,8-3,0 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
T-KOPPLING 18X15 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
GUMMINIPPEL 45/32 ALTECH
FÖRMINSKNINGSSET 18X16 MM KLÄMRING, UTAN STOPP MÄSSING VATETTE
VINKELKOPPLING 8 MM X 90° 39X74X21 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE