MILWAUKEE BITS SHOCKWAVE PZ1X50MM
SPARA -17% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrKvalitetTypLängdTotal längdPris
Beskrivning
Typ
PZ1
Total längd
50 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546294656
RSK 9101366
Tillverkarens artnr 4932471566
Sökresultat
FÖRMINSKNINGSSET 35X22 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
Komplettera med
TÄTNINGSPASTA 250G TUB NOVIPRO
SORTIMENTBOX CARRY LITE 150-9 RAACO
UNITEC WATER  75 ML UNIPAK
RAK KOPPLING 35 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 32XG32 UTVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
RAK KOPPLING 32XG32 INVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
VINKELKOPPLING 32 MM X 90° 2KLÄMRING VATETTE
VINKELKOPPLING 32XG25 X 90° UTVÄNDIG GÄNGA VATETTE
RAK KOPPLING 35 MM X G32 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
KULVENTIL 35 MM RAK LÅNG SPINDELHALS VATETTE
Varukorg19
RAK KOPPLING 32XG25 UTVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
VINKEL 25 PRK 404 IMI
TAPPVENTIL VATETTE 0135070 KORT DY15 BV GBG
STÖDHYLSA 420 NT10 25 PRK  IMI
AVLOPPSRÖR 40X1,8 MM L= 2 METER UTAN MUFF VIT FALUPLAST
KOPPLINGSMUTTER 18 MM KROM VATETTE
KOPPLINGSMUTTER 18 MM KROM VATETTELeverans: Skickas - Beställningsvara. 39 kr
RÖRKLAMMA 32 MM ENKEL MED LÅSBART ÖVERFALL VIT FALUPLAST
HYLSA DN25 FÖR STÅLRÖR RÖD VATETTE
STÖDHYLSA 10X1,0 MM MED RILLOR, FÖR KOPPARRÖR
SLINGKONTROLLENHET MED FÖRINSTÄLLNING M22X1,5 IMI
GUMMINIPPEL 50/40 ALTECH
MUFF 32 MM 2MUFF VIT FALUPLAST
MUFF 32 MM 2MUFF VIT FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 39 kr
VINKEL 32 MM X 90° 2MUFF VIT FALUPLAST