MILWAUKEE BITS SHOCKWAVE PZ1X50MM
SPARA -17% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrKvalitetTypLängdTotal längdPris
Beskrivning
Typ
PZ1
Total längd
50 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546294656
RSK 9101366
Tillverkarens artnr 4932471566
Sökresultat
STÖDHYLSA FÖR PEM-RÖR 32X2,0 MM PE VATETTE
Komplettera med
VINKELKOPPLING 32 MM X 90° 2KLÄMRING VATETTE
RAK KOPPLING 32XG25 INVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
RAK KOPPLING 32 MM 2KLÄMRING PE VATETTE
ÖVERGÅNGSKOPPLING VINKEL 40X35 MM PLAST KLÄMRING X KLÄMRING PE VATETTE
VINKELKOPPLING 32XG32 X 90° UTVÄNDIG GÄNGA VATETTE
RAK KOPPLING 32XG32 INVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
VINKELKOPPLING 32XG25 X 90° UTVÄNDIG GÄNGA VATETTE
RAK KOPPLING 32XG32 UTVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
VINKELKOPPLING 32XG25 X 90° INVÄNDIG GÄNGA VATETTE
Varukorg18
VINKEL 25 PRK 404 IMI
TAPPVENTIL VATETTE 0135070 KORT DY15 BV GBG
STÖDHYLSA 420 NT10 25 PRK  IMI
AVLOPPSRÖR 40X1,8 MM L= 2 METER UTAN MUFF VIT FALUPLAST
KOPPLINGSMUTTER 18 MM KROM VATETTE
KOPPLINGSMUTTER 18 MM KROM VATETTELeverans: Skickas - Beställningsvara. 39 kr
RÖRKLAMMA 32 MM ENKEL MED LÅSBART ÖVERFALL VIT FALUPLAST
HYLSA DN25 FÖR STÅLRÖR RÖD VATETTE
STÖDHYLSA 10X1,0 MM MED RILLOR, FÖR KOPPARRÖR
SLINGKONTROLLENHET MED FÖRINSTÄLLNING M22X1,5 IMI
GUMMINIPPEL 50/40 ALTECH
MUFF 32 MM 2MUFF VIT FALUPLAST
MUFF 32 MM 2MUFF VIT FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 39 kr
VINKEL 32 MM X 90° 2MUFF VIT FALUPLAST