FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Artnr: BK-RKK4621177Tillv artnr: 100722716 Product Brand:
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
SPARA -19% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
Beskrivning
EC-Motor (ESM) standard på samtliga modeller.
* -6 förångning, Δt 10K, rumstemperatur 4 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
** -30 förångning, Δt 8K, rumstemperatur -22 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
Modell
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Kyleffekt kyl* (R134a)
1,5 kW
Kyleffekt kyl* (R449A)
1,6 kW
Ljudnivå á 3m
44
Kylyta
6 m²
Antal fläktar
2 STK
Kastlängd
6 m
Lamelldelning
4 mm
Bredd
928 mm
Vikt
14 kg
Fläkthastighet
1310
Fläkt
EC
Arbetstryck max
32 bar
Djup
515 mm
Höjd
143 mm
köldmedie
Ytterligare information
Tillverkarens artnr 100722716
Dokument ProduktbladProduktblad 2CE-dokumentationDrift- och skötselanvisning
Sökresultat
RAK KOPPLING 12X10 MM 2KLÄMRING, FÖRLÄNGD KROM VATETTE
Komplettera med
TÄTNINGSPASTA 250G TUB NOVIPRO
UNITEC WATER  75 ML UNIPAK
SORTIMENTBOX CARRY LITE 150-9 RAACO
RAK KOPPLING 12 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
DUBBELMUTTER 12 FÖRKROMAD VATETTE
KOPPLINGSSATS 12X2,0 MM PLAST KLÄMRING KROM VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 12X10 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 12X8 MM KLÄMRING GUL VATETTE
PLUGG 12 MM MÄSSING VATETTE
Varukorg35
FÖRDELARE M28X1,5 MM X G15/2X15 MM VATETTE
VÄGGBRICKA 0925155 FAST 16X2,0-2,25 GBG
STÖDHYLSA 6X0,8 MM MED RILLOR, FÖR KOPPARRÖR
GUMMINIPPEL 45/32 ALTECH
BUSSNING METALL G15XG10 UTVÄNDIG X INVÄNDIG GÄNGA FÖRKROMAD
FÖRMINSKNING 40X32 MM SLÄTÄNDA X MUFF, EXCENTRISK VIT FALUPLAST
AVLOPPSRÖR 32X1,8 MM L= 1 METER UTAN MUFF VIT FALUPLAST
RAK KOPPLING 18 MM X G20 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
KOPPLINGSMUTTER 22 MM MÄSSING VATETTE
KOPPLINGSMUTTER 22 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 39 kr
KLÄMRING 8 MM MÄSSING VATETTE
KLÄMRING 8 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 9 kr
KULVENTIL T-RÖR 12X15X12 KLÄM X KLÄM, MED VRED KROM BROEN BALLOFIX
RÖRKLAMMA 32 MM ENKEL MED LÅSBART ÖVERFALL VIT FALUPLAST
T-KOPPLING 15X12X12 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
KULVENTIL 22 KLÄMRING UTAN VRED FÖRKROMAD VATETTE
VINKEL 32 MM X 45° MUFF X SLÄTÄNDA VIT FALUPLAST
VINKEL 32 MM X 45° MUFF X SLÄTÄNDA VIT FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 39 kr
RAK KULVENTIL 15XR15 KLÄM X LEKMUTTER, MED VRED KROM BROEN BALLOFIX
RAK KOPPLING 15 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE