FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Artnr: BK-RKK4621177Tillv artnr: 100722716 Product Brand:
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
SPARA -19% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
Beskrivning
EC-Motor (ESM) standard på samtliga modeller.
* -6 förångning, Δt 10K, rumstemperatur 4 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
** -30 förångning, Δt 8K, rumstemperatur -22 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
Modell
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Kyleffekt kyl* (R134a)
1,5 kW
Kyleffekt kyl* (R449A)
1,6 kW
Ljudnivå á 3m
44
Kylyta
6 m²
Antal fläktar
2 STK
Kastlängd
6 m
Lamelldelning
4 mm
Bredd
928 mm
Vikt
14 kg
Fläkthastighet
1310
Fläkt
EC
Arbetstryck max
32 bar
Djup
515 mm
Höjd
143 mm
köldmedie
Ytterligare information
Tillverkarens artnr 100722716
Dokument ProduktbladProduktblad 2CE-dokumentationDrift- och skötselanvisning
Sökresultat
KOPPLINGSSATS 12X2,0 MM PLAST KLÄMRING KROM VATETTE
Komplettera med
TÄTNINGSPASTA 250G TUB NOVIPRO
UNITEC WATER  75 ML UNIPAK
SORTIMENTBOX CARRY LITE 150-9 RAACO
RAK KOPPLING 12 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 12 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
T-KOPPLING 15X12X12 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
T-KOPPLING 15X15X12 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
T-KOPPLING 15X12 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KOPPLING 12 MM X G10 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA KROM VATETTE
VINKELKOPPLING 12 MM X 90° 39X74X21 2KLÄMRING KROM VATETTE
Varukorg9
T-HÖRNRÖR V6 15 MM FÖRKROMAD VATETTE
T-HÖRNRÖR V6 15 MM FÖRKROMAD VATETTELeverans: Skickas - I lager. 109 kr
GOLVVÄRMEFÖRDELARE 4 G25 FLÖDESM ROTH NORDIC
MUTTER 15XR15  KROM BROEN BALLOFIX
KULVENTIL 15X12CU MM RAK MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
UTBYTESSKÄR 12-25 MM FÖR MULTI RÖRAVSKÄRARE 12-25 SVART MULTI UPONOR
KULVENTIL T-RÖR 18 MM 3-VÄGS MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
KULVENTIL T-RÖR 18 MM 3-VÄGS MED VRED FÖRKROMAD VATETTELeverans: Skickas - Beställningsvara. 499 kr
GÄNGTEJP 12 X 0,075 MM 12 METER ETAB