FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Artnr: BK-RKK4621177Tillv artnr: 100722716 Product Brand:
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
SPARA -19% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
Beskrivning
EC-Motor (ESM) standard på samtliga modeller.
* -6 förångning, Δt 10K, rumstemperatur 4 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
** -30 förångning, Δt 8K, rumstemperatur -22 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
Modell
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Kyleffekt kyl* (R134a)
1,5 kW
Kyleffekt kyl* (R449A)
1,6 kW
Ljudnivå á 3m
44
Kylyta
6 m²
Antal fläktar
2 STK
Kastlängd
6 m
Lamelldelning
4 mm
Bredd
928 mm
Vikt
14 kg
Fläkthastighet
1310
Fläkt
EC
Arbetstryck max
32 bar
Djup
515 mm
Höjd
143 mm
köldmedie
Ytterligare information
Tillverkarens artnr 100722716
Dokument ProduktbladProduktblad 2CE-dokumentationDrift- och skötselanvisning
Sökresultat
FÖRMINSKNINGSSET 12X8 MM KLÄMRING GUL VATETTE
Komplettera med
TÄTNINGSPASTA 250G TUB NOVIPRO
SORTIMENTBOX CARRY LITE 150-9 RAACO
UNITEC WATER  75 ML UNIPAK
RAK KOPPLING 12 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KOPPLING 12X10 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
T-KOPPLING 15X15X12 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KOPPLING 15X12 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KOPPLING 15X12 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
Varukorg10
FÖRDELARSKÅP GV 800 ROTH NORDIC
RAK KOPPLING 40XG32 INVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
STÖDHYLSA FÖR PEM-RÖR 20X2,0 MM PE VATETTE
VINKEL PRESSCHECK 20 MM X 90° 2MUFF VIT/ROSTFRI ROTH