FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Artnr: BK-RKK4621177Tillv artnr: 100722716 Product Brand:
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
SPARA -19% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
Beskrivning
EC-Motor (ESM) standard på samtliga modeller.
* -6 förångning, Δt 10K, rumstemperatur 4 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
** -30 förångning, Δt 8K, rumstemperatur -22 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
Modell
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Kyleffekt kyl* (R134a)
1,5 kW
Kyleffekt kyl* (R449A)
1,6 kW
Ljudnivå á 3m
44
Kylyta
6 m²
Antal fläktar
2 STK
Kastlängd
6 m
Lamelldelning
4 mm
Bredd
928 mm
Vikt
14 kg
Fläkthastighet
1310
Fläkt
EC
Arbetstryck max
32 bar
Djup
515 mm
Höjd
143 mm
köldmedie
Ytterligare information
Tillverkarens artnr 100722716
Dokument ProduktbladProduktblad 2CE-dokumentationDrift- och skötselanvisning
Sökresultat
PLUGG 18 MM MÄSSING VATETTE
PLUGG 18 MM MÄSSING VATETTE är tillagd i din varukorg.
Komplettera med
TÄTNINGSPASTA 250G TUB NOVIPRO
UNITEC WATER  75 ML UNIPAK
SORTIMENTBOX CARRY LITE 150-9 RAACO
RAK KOPPLING 18 MM X G20 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 18 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
VINKELKOPPLING 18 MM X 90° 58X39X50 2KLÄMRING KROM VATETTE
KULVENTIL 18 MM RAK MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
RAK KOPPLING 18 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
T-KOPPLING 15X22 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
VINKELKOPPLING 18 MM X G15 X 90° KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
Varukorg17
PLUGG 18 MM MÄSSING VATETTE
PLUGG 18 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 39 kr
KOPPARRÖR 15X1 MM 2 METER FÖRKROMAD HALVHÅRDA
RAK KOPPLING 35 MM X G32 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
HALVKOPPLING 12 MM X R15 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA KROM VATETTE