FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Artnr: BK-RKK4621177Tillv artnr: 100722716 Product Brand:
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
SPARA -19% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
Beskrivning
EC-Motor (ESM) standard på samtliga modeller.
* -6 förångning, Δt 10K, rumstemperatur 4 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
** -30 förångning, Δt 8K, rumstemperatur -22 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
Modell
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Kyleffekt kyl* (R134a)
1,5 kW
Kyleffekt kyl* (R449A)
1,6 kW
Ljudnivå á 3m
44
Kylyta
6 m²
Antal fläktar
2 STK
Kastlängd
6 m
Lamelldelning
4 mm
Bredd
928 mm
Vikt
14 kg
Fläkthastighet
1310
Fläkt
EC
Arbetstryck max
32 bar
Djup
515 mm
Höjd
143 mm
köldmedie
Ytterligare information
Tillverkarens artnr 100722716
Dokument ProduktbladProduktblad 2CE-dokumentationDrift- och skötselanvisning
Sökresultat
VINKELKOPPLING 18 MM X 90° 58X39X50 2KLÄMRING KROM VATETTE
Komplettera med
TÄTNINGSPASTA 250G TUB NOVIPRO
UNITEC WATER  75 ML UNIPAK
SORTIMENTBOX CARRY LITE 150-9 RAACO
FÖRMINSKNINGSSET 18X15 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 18X12 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
TÄCKBRICKA 634387 DY 10-22 2-RÖRS GBG
TÄCKBRICKA 634386 DY 10-22 1-RÖRS GBG
Varukorg10
STÖDHYLSA 28X1,2 MM MED RILLOR, FÖR KOPPARRÖR
T-RÖR 20 MM 3KLÄMRING VATETTE
T-RÖR 20 MM 3KLÄMRING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 329 kr
RAK KOPPLING 18X15 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
KOPPLINGSSATS 25X2,3-2,5 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
LIMKIT SMART MIX INK RENGÖRING 11 GR M&M
LIM I.UNIVERSAL 310ML PATRON VIT M&M
KULVENTIL 22 KLÄMRING UTAN VRED FÖRKROMAD VATETTE
VINKEL 40 MM X 90° 2MUFF VIT FALUPLAST