FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Artnr: BK-RKK4621177Tillv artnr: 100722716 Product Brand:
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
SPARA -19% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
Beskrivning
EC-Motor (ESM) standard på samtliga modeller.
* -6 förångning, Δt 10K, rumstemperatur 4 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
** -30 förångning, Δt 8K, rumstemperatur -22 °C, R449A (midpoint), övriga köldmedium dewpoint.
Modell
FÖRÅNGARE KCB-202-4AN-HX32
Kyleffekt kyl* (R134a)
1,5 kW
Kyleffekt kyl* (R449A)
1,6 kW
Ljudnivå á 3m
44
Kylyta
6 m²
Antal fläktar
2 STK
Kastlängd
6 m
Lamelldelning
4 mm
Bredd
928 mm
Vikt
14 kg
Fläkthastighet
1310
Fläkt
EC
Arbetstryck max
32 bar
Djup
515 mm
Höjd
143 mm
köldmedie
Ytterligare information
Tillverkarens artnr 100722716
Dokument ProduktbladProduktblad 2CE-dokumentationDrift- och skötselanvisning
Sökresultat
KULVENTIL 18 MM RAK MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
Komplettera med
TÄTNINGSPASTA 250G TUB NOVIPRO
DUBBELMUTTER 22  MÄSSING VATETTE
UNITEC WATER  75 ML UNIPAK
GÄNGTEJP 12 X 0,075 MM 12 METER ETAB
FÖRMINSKNINGSSET 18X12 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
KOPPLINGSSATS 18X2,5 MM PLAST KLÄMRING KROM VATETTE
VRED  39X37X21 FÖR VATETTE KULVENTIL  RÖD VATETTE
Varukorg7
KULVENTIL 18 MM RAK MED VRED FÖRKROMAD VATETTELeverans: Skickas - I lager. 379 kr
BUSSNING METALL G15XG10 UTVÄNDIG X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING
T-KOPPLING 22 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
T-KOPPLING 22 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 209 kr
VÄGGBRICKA, 3 CC40, MED MUTTER MPI FÖR 15X2,5 BALLOFIX
DISTANSKLOSS H=20 MM, B=60 MM FÖRKROMAD FALUPLAST