SÅGKLINGA BORDSÅG W210X30X48T MILWAUKEE
Artnr: BK-RK405998EAN: 4058546289539Tillv artnr: 4932471325 Product Brand:
SPARA -24% Beställningsvara
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnTillv artnrDiameterHålstorlekarPris
Beskrivning
Diameter
210 mm
Hålstorlekar
30 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546289539
Tillverkarens artnr 4932471325
Sökresultat
RENGÖRINGSSERVETTER 2-PACK FALUPLAST
RENGÖRINGSSERVETTER 2-PACK FALUPLAST är tillagd i din varukorg.
Komplettera med
RÖRKLÄMMA DUOCONTACT 12/15/16 ENKEL VIT FALUPLAST
RÖRKLÄMMA DUOCONTACT 12/15/16 ENKEL FÖRKROMAD FALUPLAST
RÖRKLÄMMA DUOCONTACT 12/15/16 DUBBEL VIT FALUPLAST
RÖRKLÄMMA DUOCONTACT 12/15/16 DUBBEL FÖRKROMAD FALUPLAST
VINKELKOPPLING 12 MM X 90° 39X74X21 2KLÄMRING KROM VATETTE
Varukorg10
RAK KULVENTIL 15XR15 PUSH X UTVÄNDIG GÄNGA KROM BROEN BALLOFIX
PVC MUFF 40 MIV
RÖRLIM 20 ML TILL DUO CONTACT FALUPLAST
VENTILVERKTYG VARIO PLUS UPONOR
VINKEL 32 MM X 45° 2MUFF VIT FALUPLAST
VINKEL 32 MM X 45° 2MUFF VIT FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 39 kr
KULVENTIL 22 MM RAK MED VRED FÖRKROMAD VATETTE