SÅGKLINGA BORDSÅG W210X30X48T MILWAUKEE
Artnr: BK-RK405998EAN: 4058546289539Tillv artnr: 4932471325 Product Brand:
SPARA -24% Beställningsvara
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnTillv artnrDiameterHålstorlekarPris
Beskrivning
Diameter
210 mm
Hålstorlekar
30 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546289539
Tillverkarens artnr 4932471325
Sökresultat
RÖRKLÄMMA DUOCONTACT 12/15/16 ENKEL FÖRKROMAD FALUPLAST
Komplettera med
VINKELKOPPLING 12 MM X 90° 39X74X21 2KLÄMRING KROM VATETTE
RÖRLIM 20 ML TILL DUO CONTACT FALUPLAST
RENGÖRINGSSERVETTER 2-PACK FALUPLAST
Varukorg3
RAK KOPPLING 16X15 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
KLÄMRING 12 MM  MÄSSING BROEN BALLOFIX