SÅGKLINGA BORDSÅG W210X30X48T MILWAUKEE
Artnr: BK-RK405998EAN: 4058546289539Tillv artnr: 4932471325 Product Brand:
SPARA -24% Beställningsvara
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnTillv artnrDiameterHålstorlekarPris
Beskrivning
Diameter
210 mm
Hålstorlekar
30 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546289539
Tillverkarens artnr 4932471325
Sökresultat
KULVENTIL 12 MM RAK MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
Komplettera med
TÄTNINGSPASTA 250G TUB NOVIPRO
UNITEC WATER  75 ML UNIPAK
GÄNGTEJP 12 X 0,075 MM 12 METER ETAB
PLUGG 12 MM MÄSSING VATETTE
VRED  39X37X21 FÖR VATETTE KULVENTIL  BLÅ VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 12X8 MM KLÄMRING GUL VATETTE
PLANADAPTER 12 MM MED O-RINGSTÄTNING MÄSSING VATETTE
Varukorg8
KULVENTIL 12 MM RAK MED VRED FÖRKROMAD VATETTELeverans: Skickas - I lager. 199 kr
T-KOPPLING 15 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
T-KOPPLING 15 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 99 kr
DUBBELMUTTER 12 FÖRKROMAD VATETTE
DUBBELMUTTER 12 FÖRKROMAD VATETTELeverans: Skickas - I lager. 89 kr
ÖVERGÅNGSNIPPEL 20X15 MED PACKNING
RAK KOPPLING 15 MM X G15 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE