SÅGKLINGA BORDSÅG W210X30X48T MILWAUKEE
Artnr: BK-RK405998EAN: 4058546289539Tillv artnr: 4932471325 Product Brand:
SPARA -24% Beställningsvara
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnTillv artnrDiameterHålstorlekarPris
Beskrivning
Diameter
210 mm
Hålstorlekar
30 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546289539
Tillverkarens artnr 4932471325
Sökresultat
FÖRMINSKNINGSSET 12X8 MM KLÄMRING GUL VATETTE
Komplettera med
TÄTNINGSPASTA 250G TUB NOVIPRO
SORTIMENTBOX CARRY LITE 150-9 RAACO
UNITEC WATER  75 ML UNIPAK
RAK KOPPLING 12 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KOPPLING 12X10 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
T-KOPPLING 15X15X12 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KOPPLING 15X12 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KOPPLING 15X12 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
Varukorg4
RAK KULVENTIL 15X12 KLÄMRING, MED VRED KROM BALLOFFIX VSH
VINKELKOPPLING 15 MM X G10 X 90° KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE