SÅGKLINGA BORDSÅG W210X30X48T MILWAUKEE
Artnr: BK-RK405998EAN: 4058546289539Tillv artnr: 4932471325 Product Brand:
SPARA -24% Beställningsvara
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnTillv artnrDiameterHålstorlekarPris
Beskrivning
Diameter
210 mm
Hålstorlekar
30 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546289539
Tillverkarens artnr 4932471325
Sökresultat
RAK KOPPLING 15X12 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
Komplettera med
TÄTNINGSPASTA 250G TUB NOVIPRO
UNITEC WATER  75 ML UNIPAK
SORTIMENTBOX CARRY LITE 150-9 RAACO
DUBBELMUTTER 15 FÖRKROMAD VATETTE
VÄGGBRICKA 634531 1-RÖRS DY 15X2,5 GBG
TÄCKBRICKA 634387 DY 10-22 2-RÖRS GBG
PLANADAPTER 12 MM MED O-RINGSTÄTNING MÄSSING VATETTE
VÄGGBRICKA 634533 2-RÖRS DY 15X2,5 GBG
DUBBELMUTTER 12 FÖRKROMAD VATETTE
VÄGGBRICKA 635532 FÖR 2-RÖRS MONT DIM 16 GBG
Varukorg21
FÖRMINSKNINGSSET 22X20,5 MM KLÄMRING NICKEL VATETTE
RAK KOPPLING 16X15 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
KOPPLINGSSATS 16X2,0-2,2 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 18 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KOPPLING 18 MM 2KLÄMRING KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 149 kr
STÖDHYLSA 12X1,0 MM MED RILLOR, FÖR KOPPARRÖR
DISTANSKLOSS H=5 MM, B=60 MM VIT FALUPLAST
DISTANSKLOSS H=5 MM, B=60 MM VIT FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 19 kr
VINKEL 32 PRK 404 IMI
KOPPLINGSMUTTER 15 MM MÄSSING VATETTE
KOPPLINGSMUTTER 15 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 29 kr
VINKELKULVENTIL 22 195X74X21 MED VRED VATETTE
KOPPLINGSMUTTER 10 MM KROM VATETTE
KOPPLINGSMUTTER 10 MM KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 19 kr
MUTTER 15XR15  KROM BROEN BALLOFIX
VINKELKOPPLING 18 MM X 90° 58X39X50 2KLÄMRING KROM VATETTE