SÅGKLINGA BORDSÅG W210X30X48T MILWAUKEE
Artnr: BK-RK405998EAN: 4058546289539Tillv artnr: 4932471325 Product Brand:
SPARA -24% Beställningsvara
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnTillv artnrDiameterHålstorlekarPris
Beskrivning
Diameter
210 mm
Hålstorlekar
30 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546289539
Tillverkarens artnr 4932471325
Sökresultat
KULVENTIL G10 RAK UTVÄNDIG X INVÄNDIG MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
Komplettera med
TÄTNINGSPASTA 250G TUB NOVIPRO
UNITEC WATER  75 ML UNIPAK
GÄNGTEJP 12 X 0,075 MM 12 METER ETAB
TÄCKBRICKA 634386 DY 10-22 1-RÖRS GBG
PLUGG 12 MM MÄSSING VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 12X8 MM KLÄMRING GUL VATETTE
KOPPLINGSSATS 12X2,0 MM PLAST KLÄMRING KROM VATETTE
DUBBELMUTTER 12 FÖRKROMAD VATETTE
Varukorg12
RAK KULVENTIL 15X12 KLÄM X KLÄM, MED VRED KROM BROEN BALLOFIX
STÖDHYLSA 15X1,0 MM MED RILLOR, FÖR KOPPARRÖR
VÄGGBRICKA 634531 1-RÖRS DY 15X2,5 GBG
NIPPEL PL/DR PPM FPL-X G½"MT AQUA PLUS UPONOR
VÄGGBRICKA,2-HÅLS MED MUTTER,MPI FÖR 16X2,0-2,2 BALLOFIX
RAK KOPPLING 16X15 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 18X16 MM KLÄMRING, UTAN STOPP MÄSSING VATETTE
KOPPLINGSSATS 15X2,5 MM PLAST KLÄMRING KROM VATETTE
DISTANSKLOSS H=10 MM FÖR 32/40 MM ENKELKLAMMA VIT FALUPLAST