SÅGKLINGA BORDSÅG W210X30X48T MILWAUKEE
Artnr: BK-RK405998EAN: 4058546289539Tillv artnr: 4932471325 Product Brand:
SPARA -24% Beställningsvara
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnTillv artnrDiameterHålstorlekarPris
Beskrivning
Diameter
210 mm
Hålstorlekar
30 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546289539
Tillverkarens artnr 4932471325
Sökresultat
BADRUMSFÖRDELARE 15 MM 1-RÖR MED KULVENTIL VATETTE
Komplettera med
VÄGGBRICKA 634380 DY 15 GBG
KOPPLINGSMUTTER 15 MM KROM VATETTE
KOPPLINGSMUTTER 10 MM KROM VATETTE
VÄGGBRICKA 0925155 FAST 16X2,0-2,25 GBG
VÄGGBRICKA 0125164 FAST CU 10,12.15 GBG
VÄGGBRICKA FG0925152 1-RÖR 15X2,5 VBF GBG
VÄGGBRICKA 635530 FÖR 1-RÖRS MONT DIM 16 GBG
Varukorg37
BADRUMSFÖRDELARE 15 MM 1-RÖR MED KULVENTIL VATETTELeverans: Skickas - I lager. 239 kr
FÖRDELARLOCK AQUA PLUS PPM UPONOR
BACKVENTIL 12 MM TYP 94 JCH
BACKVENTIL 12 MM TYP 94 JCHLeverans: Skickas - Beställningsvara. 399 kr
RAK KOPPLING 20XG15 INVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
T-KOPPLING 22X15X15 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
VINKEL 40 MM X 45° 2MUFF VIT FALUPLAST
VINKEL 40 MM X 45° 2MUFF VIT FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 49 kr
FÖRDELARÄNDPROPP PPM MT AQUA PLUS UPONOR
RAK KOPPLING 20XG15 UTVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
RAK KOPPLING 32XR32 PRK 403 IMI
VÄGGBRICKA 634531 1-RÖRS DY 15X2,5 GBG
RAK KOPPLING 15X12 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
GUMMINIPPEL 45/40 ALTECH
ADAPTER G20X28 INVÄNDIG GÄNGA X SPETSÄNDA PE VATETTE
KULVENTIL G10 RAK INVÄNDIG X UTVÄNDIG FÖRKROMAD VATETTE
LIMKIT SMART MIX INK RENGÖRING 11 GR M&M
GRENRÖR 32 MM X 45° 3MUFF VIT FALUPLAST
GRENRÖR 32 MM X 45° 3MUFF VIT FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 49 kr
VINKELKULVENTIL 15XG15 INVÄNDIG MED VRED VATETTE
VINKELKOPPLING KORT 22K MMA
RAK KOPPLING 40XG40 UTVÄNDIG GÄNGA PE VATETTE
KLÄMRING 15 MM MÄSSING VATETTE
KLÄMRING 15 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 9 kr
RAK KOPPLING 32XR25 UTVÄNDIG GÄNGA PP BLÅ, SVART ALTECH
KLÄMRING 22 MM MÄSSING VATETTE
KLÄMRING 22 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 19 kr
KOPPLINGSMUTTER 22 MM MÄSSING VATETTE
KOPPLINGSMUTTER 22 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 39 kr
TAPPKRAN 105006 G 1/2 MED BACKVENTIL ORAS
PROVTRYCKNINGSPROPP 18 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
PROVTRYCKNINGSPROPP 18 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 99 kr
FROSTSKYDDSKABEL 7 MM L= 1 METER SVART ALTECH
FROSTSKYDDSKABEL 7 MM L= 1 METER SVART ALTECHLeverans: Skickas - I lager. 109 kr
HÖGSKÅP GABRIELLA GRÅ MATT ALTERNA
TUBOLIT RÖRISOL TL-35/20-DG 50M/FÖRP
BUSSNING METALL G20XG15 UTVÄNDIG X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING
DUBBELMUTTER 15 FÖRKROMAD VATETTE