SÅGKLINGA BORDSÅG W210X30X48T MILWAUKEE
Artnr: BK-RK405998EAN: 4058546289539Tillv artnr: 4932471325 Product Brand:
SPARA -24% Beställningsvara
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnTillv artnrDiameterHålstorlekarPris
Beskrivning
Diameter
210 mm
Hålstorlekar
30 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546289539
Tillverkarens artnr 4932471325
Sökresultat
KOPPLINGSMUTTER 10 MM KROM VATETTE
KOPPLINGSMUTTER 10 MM KROM VATETTE är tillagd i din varukorg.
Komplettera med
KLÄMRING 10 MM MÄSSING VATETTE
BADRUMSFÖRDELARE 15 MM 1-RÖR MED KULVENTIL VATETTE
FÖRMINSKNINGSSET 10X8 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
PLUGG 10 MM MÄSSING VATETTE
Varukorg22
KOPPLINGSMUTTER 10 MM KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 19 kr
VÄGGBRICKA 634382 DY 15 GBG
TAPPVATTENRÖRSKULVERT ECOFLEX AQUA TWIN 32X4,4 + 18X2,5 MM/175 MM L=200 METER UPONOR
VINKEL 40 PRK 404 IMI
T-KOPPLING 12X15 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
ADAPTER G15X15 UTVÄNDIG GÄNGA X SPETSÄNDA PE VATETTE
LIMKIT SMART MIX INK RENGÖRING 11 GR M&M
TÄTNINGSPLATTA 45X25 RUND VIT FALUPLAST
RAK KOPPLING 12X10 MM 2KLÄMRING, FÖRLÄNGD KROM VATETTE
KOMBIRÖRSKULVERT ECOFLEX QUATTRO 2 X 25X2,3+28X4,0+18X2,5/175 MM L=200 METER UPONOR
LIM I.UNIVERSAL 310ML PATRON VIT M&M
PLUGG 12 MM MÄSSING VATETTE
PLUGG 12 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 29 kr
VINKELKOPPLING 15X12 MM X 90° 39X74X21 2KLÄMRING KROM VATETTE
KULVENTIL T-RÖR 15X15X15 KLÄM X KLÄM, MED VRED KROM BROEN BALLOFIX
TÄTNINGSPASTA 250G TUB NOVIPRO
KLÄMHYLSA V6  20X2,0-2,3 MM VATETTE
KULVENTIL 18 MM RAK KORT SPINDELHALS VATETTE