SÅGKLINGA BORDSÅG W210X30X48T MILWAUKEE
Artnr: BK-RK405998EAN: 4058546289539Tillv artnr: 4932471325 Product Brand:
SPARA -24% Beställningsvara
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnTillv artnrDiameterHålstorlekarPris
Beskrivning
Diameter
210 mm
Hålstorlekar
30 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546289539
Tillverkarens artnr 4932471325
Sökresultat
KLÄMHYLSA V6  20X2,0-2,3 MM VATETTE
KLÄMHYLSA V6 20X2,0-2,3 MM VATETTE är tillagd i din varukorg.
Komplettera med
KOPPLINGSBRICKA V6 4-RÖR 60 CC VATETTE M 3XDY16 PLAST KLÄMH GBG
Varukorg9
200 KLAFFBACKVENTIL ROSTFRITT PN16 AL2070 ALTECH
50 KLAFFBACKVENTIL ROSTFRITT PN16 AL2070 ALTECH
VARMLUFTSFLÄKT TIGER TIG21 FRICO
KULVENTIL 25 RAK INVÄNDIG GÄNGA LÅGBLY AL3605 ALTECH
KNÄVENTIL 31915 PRESTO
GEBERIT ONE TVÄTTSTÄLL 60 UH U KRANHÅL