SÅGKLINGA BORDSÅG W210X30X48T MILWAUKEE
Artnr: BK-RK405998EAN: 4058546289539Tillv artnr: 4932471325 Product Brand:
SPARA -24% Beställningsvara
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnTillv artnrDiameterHålstorlekarPris
Beskrivning
Diameter
210 mm
Hålstorlekar
30 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546289539
Tillverkarens artnr 4932471325
Sökresultat
KOPPLINGSBRICKA V6 4-RÖR 60 CC VATETTE M 3XDY16 PLAST KLÄMH GBG
Komplettera med
VINKELKULVENTIL 15 39X148X21 MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
DUBBELMUTTER 15 FÖRKROMAD VATETTE
VINKELSKRUVDEL V6 22X15 MM KROM VATETTE
KLÄMHYLSA V6 20X2,8-3,0 MM VATETTE
RINGNYCKEL FG0398280 VATETTE NV24 ÖPPNINGSBAR 15 GBG
T-RÖR V6 22X15 MM FÖRKROMAD VATETTE
T-RÖR V6 22X15X15 MM FÖRKROMAD VATETTE
KLÄMHYLSA V6  20X2,0-2,3 MM VATETTE
VÄGGFÖRDELARE V6 4-RÖR VATETTE DY15XINV G3/8 MED KULV GBG
VINKELKOPPLING 15 MM X 90° 58X39X50 2KLÄMRING KROM VATETTE