PVC NIPPEL 20X16X1/2 UTV/INV FÖR LIMNING, UTV
Artnr: BK-RK2267708RSK: 2267708
SPARA -41% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrDimensionDyTryckklassDiGängaFunktionAnslutningUtförandeFärgMaterialPris
Beskrivning
PVC Nippel Utv/Inv lim/Utvändig gänga PN16.
Dy
20 mm
Di
16 mm
Gänga
1/2″
Synonymer
kemidelar, limdelar
Innehåller PVC
Ja
kemidelar, limdelar
Sökresultat
PVC MUFF 25 MIV
PVC MUFF 25 MIV är tillagd i din varukorg.
Komplettera med
PVC-TRYCKRÖR 25X1,9 NT16 LÄNGD 5 METER P/M
PVC VINKEL 25 90 GR GIV
20 PVC 25X BUSSNING DIV
PVC T-RÖR 25 90GR OFÖRM. TIV
Varukorg13
PVC MUFF 25 MIV
KLÄMRING 15 MM MÄSSING VATETTE
KLÄMRING 15 MM MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 9 kr
RAK KOPPLING 18 MM X G20 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 12X10 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
SANITETSSILIKON TRANSPARENT 300ML NOVIPRO
RAK KOPPLING 12 MM X G10 KLÄMRING X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
KOMBIRÖRSKULVERT ECOFLEX QUATTRO 2 X 25X2,3+28X4,0+18X2,5/175 MM L=200 METER UPONOR
DUBBELMUTTER 12 FÖRKROMAD VATETTE