MILWAUKEE BITS SHOCKWAVE PZ1X50MM
SPARA -17% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrKvalitetTypLängdTotal längdPris
Beskrivning
Typ
PZ1
Total längd
50 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546294656
RSK 9101366
Tillverkarens artnr 4932471566
Sökresultat
MONTAGESATS FÖR ALTECH FROSTSKYDDSKABEL AN- OCH AVSLUTNINGSSATS, SKYLT SVART ALTECH
Komplettera med
FROSTSKYDDSKABEL 7,3MM L= 1 METER FÖR MONTERING I/UTANPÅ RÖR RÖD ALTECH
GENOMFÖRING G15/G20 FÖR ALTECH FROSTSKYDDSKABEL ALTECH
Varukorg16
FÖRMINSKNINGSSET 12X10 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
BUSSNING METALL G40XG32 UTVÄNDIG X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING
TÄTNINGSPASTA 250G TUB NOVIPRO
VINKEL 32-32 90° 2MUFF S-PRESS PLUS UPONOR
PVC T-RÖR 25 90GR OFÖRM. TIV
VINKELKOPPLING 12 MM X 90° 39X74X21 2KLÄMRING KROM VATETTE
VINKELKOPPLING PRESSPEX AX16 X G20 FKR LEK. LK SYSTEMS
T-RÖR 25X2,3/3,5 X 16X2,0 X 20X2,0/2,8 MM 3FOG Q&E PPSU UPONOR
T-RÖR 40 MM 3MUFF S-PRESS UPONOR
T-RÖR 40 MM 3MUFF S-PRESS UPONORLeverans: Skickas - I lager. 599 kr
ELEKTROSVETSMASKIN MSA 2.0 GEORG FISCHER
RÖRKLÄMMA ZAE 25
BLANDARFÄSTE FG0926053 160 CC 16X2,0-2,25 2-PACK GBG
T-RÖR 40 MM 3MUFF VIT/ROSTFRI S-PRESS PPSU UPONOR