MILWAUKEE BITS SHOCKWAVE PZ1X50MM
SPARA -17% I lager
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnRSKTillv artnrKvalitetTypLängdTotal längdPris
Beskrivning
Typ
PZ1
Total längd
50 mm
Antal/förpackning
1 STK
Ytterligare information
EAN 4058546294656
RSK 9101366
Tillverkarens artnr 4932471566
Sökresultat
FROSTSKYDDSKABEL 7,3MM L= 1 METER FÖR MONTERING I/UTANPÅ RÖR RÖD ALTECH
Komplettera med
AUTOMATIKBOX 195X195X110 MM (B X L X H) FÖR REGLERING AV VÄRMESLINGOR VIT ALTECH
GENOMFÖRING G15/G20 FÖR ALTECH FROSTSKYDDSKABEL ALTECH
VINKELGENOMFÖRING G20 FÖR ALTECH FROSTSKYDDSKABEL ALTECH
GENOMFÖRING G15/G20 FÖR ALTECH FROSTSKYDDSKABEL FÖR PLASTRÖR MED DIAMETER 25 MM ALTECH
ÖVERGÅNGSMUFF ISIFLO 148 25 MM X R20 UTVÄNDIG X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING
GENOMFÖRING G15/G20 FÖR ALTECH FROSTSKYDDSKABEL FÖR PLASTRÖR MED DIAMETER 32 MM ALTECH
ÖVERGÅNGSMUFF ISIFLO 148 32 MM X R25 UTVÄNDIG X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING
ANSLUTNINGSKABEL FÖR FROSTSKYDDSKABEL 2,5 METER SLADD MED STICKPROPP SVART ALTECH
MONTAGESATS FÖR ALTECH FROSTSKYDDSKABEL AN- OCH AVSLUTNINGSSATS, SKYLT SVART ALTECH
MONTAGESATS FÖR ALTECH FLEX KABEL AN- OCH AVSLUTNINGSSATS, SKYLT SVART ALTECH
Varukorg13
FÖRDELARMODUL 1XG20 C/C 50 AQUA PLUS PPM UPONOR
RAK KOPPLING 25XR25 PRK 403 IMI
RAK KOPPLING 15 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KOPPLING 15 MM 2KLÄMRING KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 69 kr
RÖRKLAMMA 12/15 MM C/V 20 MM, B=45 MM ENKEL KROM FALUPLAST
FÖRDELARE PPM 1X C/C50 MM AQUA PLUS UPONOR
TÄTNINGSPLATTA 45X25 RUND VIT FALUPLAST
T-SKARVSATS 140-175-200 MM SVART ECOFLEX SUPRA PLUS UPONOR
VÄGGBRICKA, 2-HÅLS MED GUMMIMUFF 10-20 MM BALLOFIX
DUBBELMUTTER 15 FÖRKROMAD VATETTE