KOMPRESSOR HRP040T4LP6 DANFOSS
Artnr: BK-RKK4113515EAN: 5702424062293Tillv artnr: 121L1016 Product Brand:
KOMPRESSOR HRP040T4LP6 DANFOSS
SPARA -19% Beställningsvara
Snabb leverans 30 dagars öppet köp Personlig kundservice Trygg betalning
  • Varianter
ProduktnamnTillv artnrModellStrömSlagvolymAnslutning 1UtförandePris
Beskrivning
Modell
HRP040T4LP6
Ström
7.4 A
Utförande
Luftkonditionering
Slagvolym
54.4 cm³
Anslutning 1
3/4″
Fas
3
Frekvens
50/60 Hz
Köldmedium
R407C
Spänning
380-415/460 V
Anslutning 2
1/2″
Ytterligare information
EAN 5702424062293
Tillverkarens artnr 121L1016
Dokument Produktblad
Sökresultat
FÖRMINSKNINGSSET 12X10 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
Komplettera med
TÄTNINGSPASTA 250G TUB NOVIPRO
SORTIMENTBOX CARRY LITE 150-9 RAACO
RAK KOPPLING 12 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
T-KOPPLING 15X12 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
T-KOPPLING 15X15X12 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KOPPLING 15X12 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
T-KOPPLING 12 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
KULVENTIL 15X12CU MM RAK MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
VINKELKOPPLING 12 MM X 90° 39X74X21 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
KULVENTIL 12X10CU MM RAK MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
Varukorg37
VINKELKOPPLING 12 MM X 90° 39X74X21 2KLÄMRING KROM VATETTE
RAK KOPPLING 12X10 MM 2KLÄMRING KROM VATETTE
VINKEL 32 MM X 90° MUFF X SLÄTÄNDA VIT FALUPLAST
VINKEL 32 MM X 90° MUFF X SLÄTÄNDA VIT FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 39 kr
AVLOPPSRÖR 32X1,8 MM L= 1 METER UTAN MUFF VIT FALUPLAST
RAK KOPPLING 12 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
RAK KOPPLING 12 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTELeverans: Skickas - I lager. 49 kr
STÖDHYLSA 12X1,0 MM MED RILLOR, FÖR KOPPARRÖR
KOPPLINGSSATS 12X2,0 MM PLAST KLÄMRING MÄSSING VATETTE
PLANADAPTER 12 MM MED O-RINGSTÄTNING MÄSSING VATETTE
KULVENTIL 12 MM RAK MED VRED FÖRKROMAD VATETTE
KULVENTIL 12 MM RAK MED VRED FÖRKROMAD VATETTELeverans: Skickas - I lager. 199 kr
FÖRMINSKNING 40X32 MM SLÄTÄNDA X MUFF, EXCENTRISK VIT FALUPLAST
VINKEL 40 MM X 90° 2MUFF VIT FALUPLAST
VINKEL 40 MM X 90° 2MUFF VIT FALUPLASTLeverans: Skickas - I lager. 49 kr
RAK KOPPLING 12 MM X R10 KLÄMRING X UTVÄNDIG GÄNGA MÄSSING VATETTE
TUBOLIT RÖRISOL TL-35/20-DG 50M/FÖRP
FÖRMINSKNINGSSET 10X8 MM KLÄMRING MÄSSING VATETTE
DUBBELMUTTER 12 FÖRKROMAD VATETTE
DUBBELMUTTER 12 FÖRKROMAD VATETTELeverans: Skickas - I lager. 89 kr
T-KOPPLING 18 MM 3KLÄMRING KROM VATETTE
T-KOPPLING 18 MM 3KLÄMRING KROM VATETTELeverans: Skickas - I lager. 249 kr
RAK KOPPLING 15X12 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
UNITEC WATER  75 ML UNIPAK
STÖDHYLSA 420 PEM 32 PRK PN6,3 IMI
RAK KOPPLING 12X10 MM 2KLÄMRING MÄSSING VATETTE
BÖJ 28 45° 1 MUFF KOPPAR V-PROFIL ALTECH
FÖRDELARE PPM 2X C/C50 MM AQUA PLUS UPONOR
T-KOPPLING 22X15 MM 3KLÄMRING MÄSSING VATETTE
HANDDUKSHÄNGARE KROK OVAL ALTERNA
BUSSNING METALL G20XG15 UTVÄNDIG X INVÄNDIG GÄNGA MÄSSING
T-HÖRNRÖR V6 15 MM FÖRKROMAD VATETTE